Call to us +37127650533

Uždaryti (x)
''

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Teplodar

"Teplodar" created the market of furnace and heating equipment. Company engaged in the production of stoves and fireplaces since 1997. We are proud to say that we know everything about stoves and share this information with you.

Behind our shoulders precious experience. We confidently follow our own path, creating innovative and relevant solutions. To ensure high standards of product quality, we constantly update our technology fleet with modern equipment, for example, we use machines from world-leading manufacturers Trumpf and Safan. The production process uses an automatic assembly under the supervision of the technical control department.

For over 20 years we have been keeping the warmth of traditional family values. In our assortment more than 100 models of stoves, fireplaces and heating boilers, designed to create comfort in your homes.

Each product "Teplodar" combines the highest quality, impeccable reliability and durability, ease of installation and the pleasure of use.

The optimal ratio of price and quality of products of the Teplodar plant makes it popular on the market.

"Teplodar" izveidoja krāšņu un apkures iekārtu tirgu. Mēs esam pirmais Krievijas uzņēmums, kas nodarbojas ar krāsnīm un kamīniem kopš 1997. gada. Mēs esam lepni teikt, ka mēs zinām visu par krāsnīm un dalāmies ar šo informāciju ar jums.

Aiz mūsu pleciem ir vērtīga pieredze. Mēs ar pārliecību sekojam savam ceļam, radot inovatīvus un atbilstošus risinājumus. Lai nodrošinātu augstu produktu kvalitātes standartu, mēs pastāvīgi atjaunojam mūsu tehnoloģijas ar modernām iekārtām, piemēram, mēs izmantojam mašīnas no pasaules vadošajiem ražotājiem Trumpf un Safan. Ražošanas procesā tiek izmantota automātiska montāža tehniskās kontroles nodaļas uzraudzībā.

Vairāk nekā 20 gadus mēs esam saglabājuši tradicionālo ģimenes vērtību siltumu. Mūsu sortimentā ir vairāk nekā 100 modeļu krāsnis, kamīni un apkures katli, kas paredzēti, lai radītu komfortu jūsu mājās.

Katrs produkts "Teplodar" apvieno visaugstāko kvalitāti, nevainojamu uzticamību un izturību, uzstādīšanas vieglumu un lietošanas prieku.

Teplodar rūpnīcas produktu optimālā cenu un kvalitātes attiecība padara to populāru Krievijas tirgū, kā arī Baltkrievijā, Ukrainā, Kazahstānā un Kirgizstānā. Jūsu rīcībā Krievijas, Serbijas un Ukrainas teritorijā ir vairāk nekā 50 autorizēti servisa centri mūsu iekārtu augstvērtīgai uzstādīšanai un apkalpošanai.

Rasta 37 prekės(-ių).

Rodoma 1-12 iš 37 prekės(-ių)